Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 127/200

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 6 7 3oh 3b 3wf P M cl sq1 sk 4b 5b
1 Gabriel Antas Skołyszyn Poland
2 ARTUR BACIK OSTRZESZÓW Poland
3 Szymon Bajor Truskolasy Poland
4 Wojciech Barciaga Pszów Poland
5 Jakub Bartos Piekoszów Poland
6 Paweł Berg Kłobuck Poland
7 Krzysztof Bober Łódź Poland
8 Michał Bogdan Opacz Poland
9 Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
10 Jakub Bonarski Kielce Poland
11 Ignacy Buczek Krzyszkowice Poland
12 Jakub Burak Kielce Poland
13 Tomasz Burliga Niepołomice Poland
14 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
15 Anna Bzdęga Zawiercie Poland
16 Mateusz Cichoracki Costa del Sol Poland
17 Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
18 Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
19 Maciej Czapiewski Brusy Poland
20 Adam Czech Warszawa Poland
21 Dominik Czechowski Kielce Poland
22 Alicja Czysz Świętochłowice Poland
23 Damian Deryniowski Krzeszowice Poland
24 Mikołaj Dorosiński Oława Poland
25 Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
26 Adrian Dudek Kielce Poland
27 Krzysztof Dziewicki Zawiercie Poland
28 Franciszek Fidos Łódź Poland
29 Jakub Fraś Gliwice Poland
30 Mateusz Gąsiorkiewicz Budzynek Poland
31 Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
32 Dominik Górny Krakow Poland
33 Jakub Grzybowski Grojec Poland
34 Michał Halczuk Lublin Poland
35 Adam Jagła zawiercie Poland
36 Piotr Janecki Tarnowskie Góry Poland
37 Mateusz Jelonek Kuleje Poland
38 Szymon Juroszek Pawłowice Poland
39 Przemysław Kaleta Warszawa Poland
40 Agnieszka Kamińska Wysoka Poland
41 DOMINIKA KASPRZYK BLACHOWNIA Poland
42 Karol Kaziród Zawiercie Poland
43 Jakub` Kipa Mielec Poland
44 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
45 Wojciech Knott Rzeszów Poland
46 Tymon Kolasiński Poznań Poland
47 Szymon Kopel Czechowice- Dziedzice Poland
48 Sergiusz Kornatowski Katowice Poland
49 Szymon Kornatowski Katowice Poland
50 Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
51 Piotr Kózka Pszczyna Poland
52 Artur Kristof Rybnik Poland
53 Mateusz Król Katowice Poland
54 Patryk Kuzia Piekary Śląskie Poland
55 Calven Lipec Melbourne Australia
56 Paweł Lipiński Dąbrowa Górnicza Poland
57 Maksymilian Majcher Kraków Poland
58 Szymon Malinowski Katowice Poland
59 Michał Matczak Katowice Poland
60 Bartek Mazurek Blachownia Poland
61 Kamil Michalak Sieradz Poland
62 Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
63 Michał Mlostek Zagacie Poland
64 Szymon Moroń Częstochowa Poland
65 Adrian Niemiec Kamieńsk Poland
66 Tomasz Niezgoda Kraków Poland
67 Marcel Nycz Pszczyna Poland
68 Mateusz Oberg Wołów Poland
69 Bartłomiej Olechno Warszawa Poland
70 Kamil Olesz Zabrze Poland
71 Igor Ośmiałowski Bydgoszcz Poland
72 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
73 JAN PARZNIEWSKI Chełm Śląski Poland
74 Dominik Pasztetnik Zawiercie Poland
75 Emil Pawelczyk Słupia Poland
76 Miłosz Pawlak Krzeczowice Poland
77 Bartosz Pawlik Zawiercie Poland
78 Jakub Piasecki Włoszczowa Poland
79 Michał Pisarski Piekary Śląskie Poland
80 Michal Pleskowicz Ketrzyn Poland
81 Piotr Pojda Głubczyce Poland
82 Adam Polkowski Gdańsk Poland
83 Kamil Pomietło Zabrze Poland
84 Maciej Popenda Blachownia Poland
85 Jakub Popenda Blachownia Poland
86 Michał Pytka Gliwice Poland
87 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
88 Michał Roszak Swarzędz Poland
89 Michał Rzewuski Płock Poland
90 Jakub Seiffert Katowice Poland
91 Ernest Seroczyński Skierniewice Poland
92 Michał Sikora Dąbrowa Szlachecka Poland
93 Przemysław Sioła Czubrowice Poland
94 WIKTOR SMORĄG Jędrzejów Poland
95 Bartłomiej Socha Sosnowiec Poland
96 Michał Sowiński Sosnowiec Poland
97 Kacper Stacha Sarnów Poland
98 Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
99 Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
100 Mateusz Śmiatacz Częstochowa Poland
101 Krystian Święch Lubin Poland
102 Kamil Tkacz Katowice Poland
103 Piotr Tokarski Lublin Poland
104 Dominik Trebisz Zawiercie Poland
105 Martyna Truszczyńska Częstochowa Poland
106 Janusz Trzepizur Bór Zapilski Poland
107 Piotr Wacławski Legnica Poland
108 Tomasz Wdowski Sosnowiec Poland
109 Karolina Wiącek Gdańsk Poland
110 Mateusz Wich Poznań Poland
111 Paweł Włoszek Katowice Poland
112 Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
113 Paweł Wojciechowski Wrocław Poland
114 Michał Wojcieszek Głowno Poland
115 Michał Woźniak Włoszczowa Poland
116 Dawid Wójcik Czeladź Poland
117 Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
118 Michał Wroński Łódź Poland
119 Jakub Zaczkowski Dąbrowa Górnicza Poland
120 Ignacy Zagajewski Warszawa Poland
121 Karol Zakrzewski Dobrzeń Wielki Poland
122 Patryk Zawieja Bydgoszcz Poland
123 Marek ZGRZYWA Gdańsk Poland
124 Jan Zych Kraków Poland
125 Paweł Zygmunt Biłgoraj Poland
126 Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
127 Karolina Żurek Katowice Poland
Σ: 107 122 96 80 37 31 81 44 17 96 59 33 44 80 11 8

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Marko Striyeshyn Wrocław Ukraine
2 Patryk Skrzyński Kraśnik Poland
3 Adam Zalewski ŁÓDŹ Poland
4 Dawid Maziarski Wojkowice Kościelne Poland
5 Michał Dusiński Częstochowa Poland
6 Tomasz Kozłowski Chełm Poland
7 Michał Pędzisz Radomierzyce Poland
8 Konrad Leśniak Mielec Poland
9 Krzysztof Druciarek Szczecin Poland
10 Jakub Czerwiński Myszków Poland
11 Adrian Alankiewicz Poznań Poland
12 Grzegorz Pędzisz Wroclaw Poland
13 Dawid Bandosz Bandosz Gniezno Poland
14 Alexander Mutch Canada St.Albert Canada